Tarım

Higi olarak Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine ulaşmak için 2019 yılını Tarım yılı olarak seçtik. Bu anlamda tarım alanında çeşitli faaliyetlerimiz devam ediyor. Peki neler mi yapıyoruz?


Tarım Buluşmaları

Tarım buluşmalarında yerel kurum ve kuruluşlar (Urla İlçe Tarım Müdürlüğü, Urla Ziraat Odası ve Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası)  ile toprak sahiplerini, çiftçileri ve tarım gönüllülerini bir araya getirmeye devam ediyoruz. Tarım buluşmaları düzenli olarak yapılmaya devam edecek. Ana sayfamızdaki takvimimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz ya da e-bültenimize kayıt olarak bizden haber alabilirsiniz.

Proje Yazım Desteği

Devlet teşvikleri ve Avrupa Birliği destekleri için fikirlerinizi veya mevcut yatırım ve çalışmalarınızı değerlendirerek sizleri teşviklere erişebilmeniz anlamında proje yazımı ile destekliyoruz. Bu konuda sınırlı bir kontenjanımız mevut, bizimle iletişime  geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

İş Geliştirme ve Markalaşma Desteği

Mevcut girişimlerinizde üretime odaklanmanıza destek olmak amacı ile satış ve pazarlama faaliyetlerinizde markalaşma stratejiniz konusunda destek oluyoruz. Bu konuda sınırlı bir kontenjanımız mevut, bizimle iletişime  geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

higi-about